19. Agrární ples 2020

Dne 7. února 2020 jsme si užili 19. ročníku Agrárního plesu, který se konal v reprezentačních prostorách Paláce Žofín na Slovanském ostrově v Praze.

Během oficiálního zahájení akce zemědělcům a potravinářům za jejich práci přišli osobně poděkovat ministr zemědělství Miroslav Toman, místopředseda Senátu Milan Štěch a prezident Agrární komory ČR Zdeněk Jandejsek. Vzájemnou spolupráci českých a slovenských zemědělců a potravinářů v krátkém projevu připomněl předseda Slovenské polnohospodářské a potravinářské komory Emil Macho.

Samotný plesový večer nastartovala taneční skupina Karamelky se svou špičkovou sestavou amerického country stepu.

Ve Velkém sále nám k tanci zahrála kapela s nejlepším tanečním repertoárem v Praze, The Party Band s vynikající zpěvačkou Kateřinou Romancovou, a v Malém sále zas kapela Radima Linharta střídající se s cimbálovou muzikou Grácia, která doprovází Jožku Černého, krále jižní Moravy, na všech jeho sólových koncertech.

Pomyslným zlatým hřebem celého večera, kterým nás provedl skvělý herec a šoumen Pavel Zedníček, bylo vystoupení frontmana revivalu Queenie Michaela Klucha, vítěze evropské soutěže revivalů skupiny Queens, a nechyběla samozřejmě ani tombola.

Děkujeme Agrární komoře ČR za bezvadnou organizaci a kvalitní program celého Agrárního plesu,
a také ministru zemědělství ČR, Miroslavu Tomanovi, pod jehož záštitou se akce uskutečnila.

Máte zájem o individuální nabídku
nebo se chcete jen poradit?


Napište nám, rádi vám odpovíme.

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zpracováním osobních údajů.