Značková sila a zásobníky CHIEF a MFS


Velkokapacitní komerční i farmářská obilní sila a zásobníky s plochým nebo trychtýřovým dnem
pro vás vyrobíme na míru a dodáme ve vysoké kvalitě.

Sila s plochým dnem


SILA S PLOCHÝM DNEM CHIEF

logo

Komerční sila CHIEF na míru vašich potřeb

Každé silo CHIEF je navrženo pro optimální ochranu zrna. Speciální konstrukce výztuh umožňuje stavbu sil do výšek i přes 30 m. Jedinečná pevnost a odolnost, nadstandardní galvanizace a snadná instalace dělají ze sil CHIEF skvělou volbu pro všechny zemědělce, kteří požadují opravdu kvalitní sila.

Pokud si zakoupíte silo značky CHIEF, získáte jistotu, že dostanete to nejlepší, co vaše obilí potřebuje a služby, které splní veškerá vaše očekávání.


SILA S PLOCHÝM DNEM MFS

logo

Osvědčená kvalita sil MFS

Americká sila na obilí MFS jsou z vlnitého pozinkovaného plechu, jehož pevnost a pružnost umožňuje stavby největších objemů až do kapacity 20 000 t na jedno silo. Jsou skvělou volbou pro všechny zemědělce, kteří hledají nejvýhodnější poměr cena/výkon.


Sila s trychtýřovým dnem


SILA S TRYCHTÝŘOVÝM DNEM CHIEF

logo

Sila CHIEF s kuželovou vnitřní násypkou

Trychtýřová sila nabízí stejně snadnou instalaci a bezkonkurenční pevnost jako velkokapacitní obilná sila CHIEF. Jsou určena pro mokré i suché skladování, jsou vhodná k použití jako manipulační silo.


SILA S TRYCHTÝŘOVÝM DNEM MFS

logo

Sila MFS s kuželovou násypkou

Americká sila na obilí MFS s trychtýřovým dnem jsou oblíbená pro svou všestrannost a odolnost. Kvalitní technologie, která je navržena pro každodenní manipulaci s obilím.


-->

Máte zájem o individuální nabídku
nebo se chcete jen poradit?


Napište nám, rádi vám odpovíme.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zpracováním osobních údajů.