Značková sila a zásobníky MYSILO, MFS a CHIEF


Velkokapacitní komerční i farmářská obilní sila a zásobníky s plochým nebo trychtýřovým dnem
pro vás vyrobíme na míru a dodáme ve vysoké kvalitě.

Sila s plochým dnem


posklizňová linka obilí

SILA S PLOCHÝM DNEM MYSILO

logo

Sila Mysilo nabízí přesně to, co potřebujete

Sila s plochým dnem MYSILO modelu F mají kapacitu až 38 736 m ³ v rozsahu průměrů 4,58 m  až  41,25 m a maximální výšku 40 prstenců.

Konstrukce těchto sil jsou vyrobeny v souladu se standardy norem ASABE 2008 EP433 pro uskladnění obilí. Sila jsou dodávána podle normy EUROCODE.
Aby byly splněny všechny požadavky našich zákazníků, mohou být sila MYSILO navržena speciálně pro zatížení větrem, sněhem a seismické zatížení podle podmínek regionu,
kde budou instalována.

Stěny sila jsou vyrobené z kvalitního pozinkovaného plechu S350, mají nejužší vlnitý profil (65 mm) a jsou velmi odolné proti poškození.

Na obou površích je použit pozinkovaný plech o celkové hmotnosti 350 g/m² a 600 g/m². Tyto vlastnosti poskytují silům MYSILO velkou výhodu proti konkurentům.


SILA S PLOCHÝM DNEM MFS

logo

Osvědčená kvalita sil MFS

Americká sila na obilí MFS jsou z vlnitého pozinkovaného plechu, jehož pevnost a pružnost umožňuje stavby největších objemů až do kapacity 20 000 t na jedno silo. Jsou skvělou volbou pro všechny zemědělce, kteří hledají nejvýhodnější poměr cena/výkon.


Sila s plochým dnem


SILA S PLOCHÝM DNEM CHIEF

logo

Komerční sila CHIEF na míru vašich potřeb

Každé silo CHIEF je navrženo pro optimální ochranu zrna. Speciální konstrukce výztuh umožňuje stavbu sil do výšek i přes 30 m. Jedinečná pevnost a odolnost, nadstandardní galvanizace a snadná instalace dělají ze sil CHIEF skvělou volbu pro všechny zemědělce, kteří požadují opravdu kvalitní sila.

Pokud si zakoupíte silo značky CHIEF, získáte jistotu, že dostanete to nejlepší, co vaše obilí potřebuje a služby, které splní veškerá vaše očekávání.


Sila s trychtýřovým dnem


Trychtýřové silo MYSILO

SILA MYSILO S TRYCHTÝŘOVÝM DNEM

logo

Skladování bez komplikací díky silům Mysilo

Trychtýřová sila MYSILO kombinují kvalitu a inovaci pro efektivní skladování obilí. Díky odolným materiálům a speciálnímu pozinkování plechů jsou tato sila vysoce odolná proti korozi, což zajišťuje jejich dlouhou životnost. S praktickou kuželovou násypkou umožňují rychlé a úplné vyprázdnění, minimalizují zbytky a usnadňují manipulaci.

MYSILO sila jsou navržena pro různé typy skladování, ať už mokré či suché, a vynikají pevností a flexibilitou. Lze je snadno začlenit do existujících systémů a nabízejí spojení funkčnosti s dlouhodobou spolehlivostí. Ideální volba pro efektivní a bezpečné skladování.


SILA S TRYCHTÝŘOVÝM DNEM MFS

logo

Sila MFS s kuželovou násypkou

Americká sila na obilí MFS s trychtýřovým dnem jsou oblíbená pro svou všestrannost a odolnost. Kvalitní technologie, která je navržena pro každodenní manipulaci s obilím.


Sila s trychtýřovým dnem


SILA S TRYCHTÝŘOVÝM DNEM CHIEF

logo

Sila CHIEF s kuželovou vnitřní násypkou

Trychtýřová sila nabízí stejně snadnou instalaci a bezkonkurenční pevnost jako velkokapacitní obilná sila CHIEF. Jsou určena pro mokré i suché skladování, jsou vhodná k použití jako manipulační silo.


-->

Máte zájem o individuální nabídku
nebo se chcete jen poradit?


Napište nám, rádi vám odpovíme.

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zpracováním osobních údajů.