Klient

ZD Korolupy

Technologie

Dopravní systém
Silo s plochým dnem

Termín realizace

2023

Lokalita

Korolupy
okres Znojmo
Česko

silo na obilí

Popis projektu

Druhá etapa modernizace v ZD Korolupy: navýšení skladovací kapacity

Po úspěšné první etapě modernizace posklizňové linky obilí v ZD Korolupy, kdy byla instalována čistička obilí, expediční zásobníky, vertikální šrotovník a zásobník na šroty, jsme letos pokračovali druhou etapou. Tato fáze zahrnovala doplnění stávajících čtyř skladovacích sil na obilí o nové obilné silo.

Nové silo, značky MYSILO, model 1411I-Z0, s rovným dnem, průměrem 12,83 m, výškou 12,89 m, a maximálním objemem 1346 m3, je vybaveno celoroštovou podlahou a podroštovým vyskladňovacím systémem o výkonu 50 t/hod. Dopravní cesty byly také rozšířeny o redlery a elevátor o kapacitě 60 t/hod. Celá stavba byla doplněna lávkami a jejich podpěrami.

Tato druhá etapa nejen zvýšila kapacitu skladování, ale také přinesla další optimalizaci a efektivitu celého procesu. Spolehlivost a odbornost společnosti FARMIX je důvodem, proč zákazníci, jako je ZD Korolupy, s námi spolupracují i v dalších etapách modernizace posklizňových linek na obilí. Naše dlouhodobé partnerství a schopnost splnit i nejnáročnější požadavky nás činí ideálním partnerem pro tyto klíčové projekty.

 

Silo Mysilo 1411I-Z0

  • Pozinkované 600 g/m2
  • Průměr: 12,83 m
  • Výška: 12,89 m
  • Objem: 1346 m³
  • Celoroštová podlaha
  • Podroštový vyskladňovací systém s horizontálním vyskladňováním 50 t/h

Systém dopravních cest

Lávky

 

Galerie projektu

Máte zájem o individuální nabídku
nebo se chcete jen poradit?


Napište nám, rádi vám odpovíme.

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zpracováním osobních údajů.