Vítejte na našich nových stránkách Farmix.cz!

Vážení zákazníci, jak jste si jistě všimli, naše webové stránky mají nový vzhled. A nejen to, přepracovali jsme kompletně i celý obsah stránek, aby lépe reflektoval naši rozšiřující se nabídku produktů a služeb. Web jsme připravovali více než rok a snažili jsme se při jeho tvorbě zohlednit všechny požadavky na moderní web design a přehledné uživatelské prostředí.

Produkty, které nabízíme, nyní najdete v hlavním menu pod nabídkou Technologie, uspořádané do hlavních kategorií produktů Obilná sila, Sušičky obilí a Dopravníky. Na hlavních stránkách kategorií produktů je v jednotlivých sekcích vždy uvedena obecnější charakteristika pro související skupinu produktů a odkaz na stránku s detailním popisem vybraného produktu.

O naší společnosti se dozvíte více na stránkách pod nabídkou Společnost v hlavním menu. Zde také najdete stránku s výpisem našich Aktualit, kde pravidelně zveřejňujeme pozvánky na naše semináře a výstavy, a stránku Akce, kde naše návštěvníky informujeme o proběhlých událostech a akcích, kterých jsme se zúčastnili. Naše články v kategoriích Aktuality a Akce jsme také nově opatřili štítky, pomocí kterých si můžete snadno z naší databáze vyfiltrovat všechny články se stejným štítkem.

Další novinkou na našich stránkách je stránka Realizace s přehledem našich dosavadních realizací, kde si snadno můžete vyfiltrovat všechny naše realizované projekty podle technologií použitých v tom kterém projektu. Po rozkliknutí projektu uvidíte i detaily realizace projektu jako název klienta, použité technologie, rok realizace a místo, kde se stavba nachází. Dále na stránce detailu realizace následuje popis realizace a galerie fotografií, kde budeme postupně zveřejňovat i videa. Podobně jako na produktových stránkách se dole na stránce zobrazuje výpis několika podobných realizací.

Věříme, že vám naše nové stránky budou líbit, budete je rádi navštěvovat a oceníte i jejich vzhled na vašich mobilních zařízeních. Do kontaktního formuláře nám můžete napsat, jak jste s našimi novými stránkami spokojeni nebo co si myslíte, že bychom na nich ještě mohli vylepšit.

Máte zájem o individuální nabídku
nebo se chcete jen poradit?


Napište nám, rádi vám odpovíme.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zpracováním osobních údajů.