NECO Školení sušičky obilí: Technici připraveni na sezónu

Ještě před nástupem nadcházející sezóny se naši technici znovu věnovali intenzivnímu vzdělávání. Tentokrát se v květnu 2023 podrobili dvoudennímu školení o sušičkách obilí NECO. Hlavním lektorem byl Lee Goldhorn, manažer zákaznického servisu a technické podpory, který za námi přijel z výrobního závodu NECO v Omaze, Nebraska, USA.

Inovace a zákaznická podpora: Klíčové aspekty našeho každoročního vzdělávání

První den byl věnován teoretické části školení, kde si technici mohli zopakovat a utřídit již získané znalosti. Důležitou součástí bylo také seznámení s novinkami v oblasti sušiček obilí NECO. To znamená, že jsou nyní naši odborníci připraveni poskytnout zákazníkům nejaktuálnější rady a doporučení.

Druhý den byl plně věnován praktickému výcviku. Tato část školení proběhla přímo u jednoho z našich zákazníků. Zde měli naši technici možnost aplikovat a procvičit získané teoretické znalosti přímo na sušičce obilí NECO D1690CE.

Každoroční školení, které probíhá těsně před začátkem sezóny, je pro naše služby klíčové. Díky tomuto intenzivnímu vzdělávání jsou naši technici vždy připraveni pomoci zákazníkům s jakoukoli překážkou, která by se mohla vyskytnout.

Věříme, že díky naší neustále se rozvíjející odbornosti a snaze vyřešit jakoukoliv nesnáz jsme schopni poskytnout zákazníkům nejlepší možnou podporu. Ať už se jedná o poradenství při výběru nejvhodnější sušičky obilí, nebo pomoc při jejím provozu, jsme zde pro vás. Naše nasazení pro vás nezná hranic, protože našim cílem je vaše maximální spokojenost.

školení techniků FARMIX

Máte zájem o individuální nabídku
nebo se chcete jen poradit?


Napište nám, rádi vám odpovíme.

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zpracováním osobních údajů.