Pozvánka na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ nové posklizňové linky obilí ZD Kalich

Dne 19. září 2023 se v zemědělském družstvu „Kalich“ v Rodinově u Kamenice nad Lipou otevřou dveře nové posklizňové linky obilí. Tato významná událost, na kterou srdečně zvou ZD Kalich a FARMIX a.s., představuje příležitost nahlédnout do světa zpracování obilí a prozkoumat nejnovější posklizňové technologie a zařízení.

Mezi 10. a 14. hodinou budou mít návštěvníci možnost zúčastnit se komentovaných prohlídek. Pokud uvažujete o nové posklizňové lince obilí, je to ideální příležitost vidět, jak vše funguje, a získat cenné informace přímo od těch, kdo ji provozují. Budete mít také možnost setkat se s odborníky v oblasti zemědělství, položit otázky a diskutovat o nejlepších postupech a inovacích v oboru.

Tato nová posklizňová linka obsahuje špičkovou technologii, jako je kontinuální sušička obilí NECO D1690CE  o výkonu 25 t/h (pšenice 17–13 %) , čistička obilí Vibromax JCM 10222 s výkonem čistění 50 t/h,  skladovací sila MYSILO s celoroštovou podlahou a podroštovým vyskladňovacím systémem a trychtýřové silo MYSILO. Součástí je také expediční zásobník a systém dopravních cest.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo chcete potvrdit svou účast, neváhejte kontaktovat Petru Kašpírkovou na telefonním čísle 602 623 132 nebo Mgr. Martina Langa na čísle 606 049 880.

Budeme se na vás těšit!

Nová posklizňová linka obilí ZD Kalich
pozvánka na den otevřených dveří
Pozvánka na den otevřených dveří ZD Kalich

Máte zájem o individuální nabídku
nebo se chcete jen poradit?


Napište nám, rádi vám odpovíme.

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zpracováním osobních údajů.