AGI vyrobila už 2000 kusů své vlajkové sušičky obilí NECO

Společnost  Ag Growth International Inc. (AGI) oslavila letos na jaře ve svém výrobním závodě v Omaze ve státě Nebraska významnou událost – dodávku 2000. sušičky obilí AGI NECO se smíšeným průtokem vzduchu.

Firma NECO byla založena v roce 1959 jako Nebraska Engineering Company. První sušička se smíšeným prouděním vzduchu zde byla vyrobena v roce 1990.

Výkonné americké sušičky NECO se úspěšně etablovaly na globálním trhu a jsou k dispozici ve více než 25 zemích světa. Jejich působivá mezinárodní expanze svědčí o výjimečné kvalitě, spolehlivosti a efektivitě. Úspěšný příběh společnosti NECO v mnohotvárném a neustále se vyvíjejícím prostředí globálního trhu je nejlepším důkazem toho, že od svého založení až do současnosti drží vysokou kvalitu výroby.

První sušička obilí od renomovaného výrobce NECO byla do České republiky uvedena v roce 2014 a od té doby získala velký podíl na trhu s desítkami instalací po celé zemi. Není divu, sušičky obilí NECO jsou známé efektivním a rovnoměrným sušením obilí, minimálním rizikem poškození zrna a úsporou energie. Jsou vysoce odolné a mají dlouhou životnost.

Více o této události a o kontinuální sušičce obilí NECO se dozvíte v blogovém příspěvku na našich webových stránkách.

Máte zájem o individuální nabídku
nebo se chcete jen poradit?


Napište nám, rádi vám odpovíme.

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zpracováním osobních údajů.