TECHAGRO 2018

Od 8. do 12. dubna 2018 proběhly na brněnském výstavišti Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví BIOMASA. Všech veletrhů se zúčastnilo 724 firem z 37 zemí na ploše 87 000 čtverečních metrů, brněnské výstaviště bylo zcela vyprodáno. Během pěti dnů navštívilo brněnské výstaviště více než 110 000 návštěvníků.

Naše společnost FARMIX a.s. se veletrhu TECHAGRO zúčastnila i tento rok. Naše expozice se nacházela v pavilonu A, stejně jako v minulých ročnících TECHAGRA. Na ploše o velikosti 120m² jsme představili sušičku obilí NECO 1690, maketu silosušičky MFS a dopravník HUTCHINSON.

V úterý 10. dubna 2018 jsme pořádali ve spolupráci s výrobci čističek obilí  JK MACHINERY  přátelské setkání s obchodními partnery. Ke zpříjemnění atmosféry zahrála dudácká kapela ze Strakonic.

Tímto bychom rádi poděkovali našim obchodním partnerům a zákazníkům, kteří navštívili naši expozici a těšíme se na další setkání.

Máte zájem o individuální nabídku
nebo se chcete jen poradit?


Napište nám, rádi vám odpovíme.

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zpracováním osobních údajů.