Oslava 25. výročí společnosti FARMIX a.s. v New Yorku

V letošním roce oslavila naše společnost FARMIX a.s. své 25. výročí. Abychom tuto významnou událost náležitě oslavili, rozhodli jsme se využít státního svátku 17. listopadu 2023 a vyrazit na nezapomenutelnou cestu do New Yorku. Tento termín jsme zvolili nejen proto, abychom minimalizovali absenci našich zaměstnanců v pracovních dnech, ale také proto, že jsme chtěli sdílet tento významný okamžik všichni společně jako jeden tým.

Příjezd do New Yorku

Po příletu do New Yorku nás přivítala typická rušná atmosféra tohoto velkoměsta. Naši zaměstnanci, včetně našeho dlouholetého kolegy z USA pana Lee Kevina Case, se okamžitě pustili do objevování ikonických míst. Central Park, Times Square, Empire State Building a Socha Svobody – to všechno jsme museli vidět na vlastní oči.

Hokejové nadšení v New Jersey

Pro mnoho našich zaměstnanců, kteří jsou vášnivými hokejovými fanoušky, byl vrcholem návštěvy výlet do New Jersey, kde jsme měli možnost shlédnout zápas NHL. Atmosféra na stadionu byla elektrizující a pro všechny to byl nezapomenutelný zážitek.

Slavnostní večeře v hamburgerové restauraci

Slavnostní večeře se konala ve vyhlášené hamburgerové restauraci, kde jsme si užili typické americké pokrmy. Během večeře jsme vzpomínali na naše začátky, diskutovali o úspěších i nezdarech a plánovali budoucí strategii. Bylo úžasné vidět, jak jsme se za těch 25 let vyvinuli z malé firmy do významného hráče na trhu.

Diskuse o minulosti a budoucnosti

Jedním z klíčových bodů večera byla diskuze o dosavadním fungování společnosti. Hovořili jsme o našich největších úspěších, jako je zavedení nových produktů a rozšíření našich služeb. Zároveň jsme se nebáli otevřeně mluvit o výzvách a failech, které jsme museli překonat.

Náš kolega Lee přispěl svými zkušenostmi z amerického trhu a nabídl nám cenné rady pro budoucí směřování. Všichni přítomní se shodli na tom, že klíčem k úspěchu je neustálá inovace a adaptace na měnící se podmínky trhu.

Plány na další roky

Další část večera byla věnována strategii na následující roky. Diskutovali jsme o nových trendech v zemědělství, možnostech expanze na zahraniční trhy a inovacích v oblasti technologií. Všichni zaměstnanci přispěli svými nápady a názory, což vedlo k mnoha inspirativním debatám.

Volný čas a networking

Kromě oficiálních aktivit jsme měli také dostatek volného času na poznávání New Yorku a vzájemné prohlubování vztahů. Někteří zaměstnanci navštívili Broadway, jiní si užili nákupy na Fifth Avenue. Tento neformální čas byl důležitý pro posílení týmového ducha a vzájemné sblížení.

Závěr

Oslava 25. výročí společnosti FARMIX a.s. byla nezapomenutelnou událostí, která nám umožnila nejen oslavit naše dosavadní úspěchy, ale také se zamyslet nad budoucností. New York nám poskytl ideální kulisu pro oslavu této významné milníkové události, a my se již těšíme na další společné úspěchy v příštích letech.

Farmix v New Yorku
Tým Farmix – na pozadí Brooklynský most
Návštěva NHL zápasu v New Jersey
Návštěva NHL zápasu v New Jersey
Grand Central station
Farmix na Times Square
A FARMIX v Central Parku

Máte zájem o individuální nabídku
nebo se chcete jen poradit?


Napište nám, rádi vám odpovíme.

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zpracováním osobních údajů.