Návrat za velkou louži: návštěva New York City a Farm Progress Show 2022

Po delší kovidové pauze jsme se s našimi zákazníky opět vydali za velkou louži na tradiční tematický zájezd. New York s jeho pulzujícím životem a IOWA s největší výstavou zemědělské techniky nás opět nezklamaly.

Oslňující New York City

Začali jsme třídenním pobytem v srdci Spojených států amerických, v oslnivém New York City. Toto město je nejen světovým obchodním uzlem, ale také klenotem umění, módy a kultury. Jeho nepřetržitý ruch a energie jsou nezaměnitelné. Přezdívka „město, které nikdy nespí“ mu skutečně sluší.

Manhattan a jeho kouzlo

Náš pobyt jsme strávili na Manhattanu, známým svým ikonickým panoramatem mrakodrapů. Z vyhlídkové terasy Top of the Rock na střeše Rockefeller centra jsme měli úchvatný výhled na celý poloostrov. Kromě toho jsme pěšky přešli celý Brooklynský most. Na druhé straně mostu, v Brooklynu, jsme se na pláži Pebble Beach kochali nádherným výhledem na most a město. Central Park nám nabídl klidný únik od městského ruchu a na Times Square jsme byli svědky pulzujícího života a blikajících reklam. Jedním z našich nejzajímavějších zastavení byla High Line. Veřejný park postavený na historické nadzemní železniční trati, která se táhne na západním okraji Manhattanu. Tato zelená oáza uprostřed města byla zakončena návštěvou architektonického skvostu Vessel.

Pohled na Brooklynský most
Brooklynský most
Vessel
Vessel na High Line
Central Park
Central Park

Plavba a Socha Svobody

Jedním z vrcholů našeho pobytu v New Yorku byla soukromá plavba plachetnicí. Propluli jsme kolem historických ostrovů Ellis Island a Governors Island a obdivovali jsme Sochu Svobody, která vítá návštěvníky již od roku 1876.

Socha Svobody
Projížďka lodí – Socha Svobody

 

Zemědělská výstava v IOWĚ

Po návštěvě New Yorku jsme zamířili k hlavnímu cíli našeho zájezdu: výstavě zemědělské techniky FARM PROGRESS SHOW 2022 ve státě IOWA. Zde jsme byli svědky nejnovějších trendů v zemědělství, včetně živých ukázek sklizně kukuřice. Diskutovali jsme o nových metodách skladování obilí a obdivovali nové modely konstrukcí sil od společnosti AGI. Samozřejmě jsme nevynechali ani stánek našich partnerů CHIEF AGRI.

stánek AGI
Výstava Farm Progress Show – stánek AGI
šnekový dopravník
Výstava Farm Progress Show – stánek AGI
stánek CHIEF
Výstava Farm Progress Show – stánek CHIEF
Výstava Farm Progress Show

Závěrečné zastavení v Minneapolis

Na závěr našeho zájezdu jsme se zastavili v Minneapolis, kde jsme navštívili největší nákupní centrum v USA, Mall of America. Naše dobrodružství jsme zakončili v brazilské restauraci, kde jsme si vychutnali skvělé jídlo a vzpomínali na všechny zážitky, které jsme během cesty zažili.

večere v NYC

Tento zájezd nám opět připomněl, jak důležité je spojovat se s našimi zákazníky a sdílet s nimi nezapomenutelné zkušenosti, ať už v oblasti zemědělství nebo poznávání nových kultur.

 

Máte zájem o individuální nabídku
nebo se chcete jen poradit?


Napište nám, rádi vám odpovíme.

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zpracováním osobních údajů.