Farmix na dvacátém ročníku agrárního plesu

Letos se uskutečnil po dvouleté pauze, která byla vyvolána pandemií nemoci covid-19, již 20. ročník agrárního plesu, který pořádala Agrární komora ČR tradičně v Paláci Žofín. Tento ples byl nejen oslavou, ale také příležitostí k pomoci. A my, tým Farmix, jsme hrdí, že jsme se mohli této slavnostní události jako členové OAK Tábor zúčastnit.

Jubilejní ples byl spojen s charitativní akcí, při které účastníci vybrali 92 315 korun pro nadační fond Kapka naděje. Tento fond poskytuje podporu nemocným dětem, zejména těm s poruchou krvetvorby, nádorovým onemocněním a dětem potřebujícím transplantaci kostní dřeně.

Prezident Agrární komory ČR, Jan Doležal, vyjádřil radost z obnovení této oblíbené tradice a zdůraznil štědrost zemědělců. Vendula Pizingerová, zakladatelka a prezidentka Kapky naděje, převzala darovací certifikát a vyjádřila vděk za spolupráci.

Pro nás, tým Farmix, to byl večer plný radosti a společenského života. Setkali jsme se s kolegy, užili si báječnou atmosféru a byli součástí něčeho většího.

Máte zájem o individuální nabídku
nebo se chcete jen poradit?


Napište nám, rádi vám odpovíme.

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zpracováním osobních údajů.