Den zemědělce V Kámeni, září 2019

Ve dnech 11. – 12. září 2019 se konala v Kámeni celostátní kontraktační výstava a předvádění zemědělské techniky Den zemědělce, které se zúčastnila i naše společnost FARMIX a.s..

Náš výstavní stánek v Kámeni navštívili jak farmáři z řad našich stávajících zákazníků, tak i noví zájemci o skladovací technologie, které na Dni zemědělce naše společnost FARMIX představila.


Na kontraktační výstavu jsme přivezli ukázat maketu silosušičky MFS s vertikálním vyskladňováním
a prokypřovacími šneky. Tu si tak návštěvníci mohli prohlédnout zblízka a lépe pochopit základní mechanismus fungování tohoto zařízení, ve kterém se sklizená komodita suší a skladuje zároveň.

Tradičně největší pozornosti farmářů, kteří se za námi přijeli podívat, se však opět dostalo kontinuálním sušičkám americké značky NECO a zájemce také zaujala možnost využít k financování nákupu technologií dotace z operačního programu OPPIK, který tento rok již končí.


Jsme rádi, že jsme i letos využili možnost setkat se v Kámeni s našimi příznivci, navázali nová přátelství i zajímavé obchodní kontakty a těšíme se už nyní na další ročník této oblíbené celostátní zemědělské události.

Máte zájem o individuální nabídku
nebo se chcete jen poradit?


Napište nám, rádi vám odpovíme.

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zpracováním osobních údajů.