Den otevřených dveří na posklizňové lince obilí ZD „Kalich“

V září tohoto roku se v Zemědělském družstvu ‚Kalich‘ konal den otevřených dveří, který odhalil zcela novou posklizňovou linku obilí. Tato akce byla mnohem víc než jen prezentace moderních zemědělských technologií; stala se místem, kde se setkali odborníci i nadšenci, aby sdíleli své znalosti a zkušenosti.

Práce na posklizňové lince začaly již minulý podzim a byly úspěšně dokončeny v první polovině letošního roku 2023, což umožnilo její využití již pro letošní sklizeň. Tato linka je vybavena nejmodernějším zařízením: od skladovacích sil na obilí značky MYSILO, přes sušárnu obilí a zrnin od americké společnosti AGI NECO, až po čističku obilí od domácího výrobce JK Machinery a dopravní systémy od slovenského Premetalu. Tato kombinace technologií představuje špičku v oblasti zpracování obilí.

Návštěvníci měli jedinečnou příležitost vidět, jak se zemědělství transformuje díky moderním technologiím, a přímo na místě si vyměňovat tipy a rady. Akce zaznamenala velký zájem a přilákala širokou veřejnost. Pro ty, kteří nemohli přijít, je připravena krátká reportáž na youtube kanálu FARMIX, která zachycuje jak technologické novinky, tak přátelskou atmosféru akce. Pro podrobnější informace o technologickém vybavení této posklizňové linky navštivte záložku realizace na našich webových stránkách https://farmix.cz/realizace/zd-kalich/

V dnešní době je výběr správného sila pro uskladnění obilí nezbytný. Na webu FARMIXu najdete v blogové sekci řadu článků plných praktických rad a informací o bezpečném skladování obilí. Tyto články jsou určeny jak pro ty, kteří v zemědělství teprve začínají, tak pro zkušené farmáře, kteří chtějí zůstat v obraze nejnovějších trendů.

Máte zájem o individuální nabídku
nebo se chcete jen poradit?


Napište nám, rádi vám odpovíme.

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zpracováním osobních údajů.