Den otevřených dveří na nové posklizňové lince obilí v Žabovřeskách

Dne 13. září 2022 byl v Žabovřeskách rušný den. Zemědělská společnost Dubné otevřela „brány“ své nové posklizňové linky pro veřejnost. Tuto linku jsme vybudovali společně a jsme rádi, že si pro tento projekt vybrali námi nabízenou technologii a naše služby.

Akce přilákala mnoho návštěvníků, od odborníků, kteří se podíleli na výstavbě a instalací technologií, po zemědělce, kteří hledali inspiraci pro své vlastní projekty nebo uvažovali o investici do nové technologie. Atmosféra byla plná očekávání a zvědavosti.

Během dne měli návštěvníci možnost účastnit se komentovaných prohlídek a seznámit se s moderní posklizňovou technologií na této lince. K vidění byla skladovací sila na obilí od výrobce CHIEF-USA, sušička obilí od americké společnosti NECO a čistička obilí od českého výrobce JK Machinery.

Diskuze nebyly omezeny jen na technologie samotné. Kromě výkonu linky a vybavení technologií se hovořilo i o financích. Tento den byl skvělou příležitostí pro všechny zúčastněné, aby sdíleli své zkušenosti, nápady a vize pro budoucnost zemědělství.

Den otevřených dveří v Žabovřeskách ukázal, jak důležité je pro zemědělce investovat do nových technologií a jak může moderní posklizňová technologie přispět k efektivnějšímu a udržitelnějšímu zemědělství.

Jak celý den probíhal můžete shlédnout na našem YouTube kanálu.

Máte zájem o individuální nabídku
nebo se chcete jen poradit?


Napište nám, rádi vám odpovíme.

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zpracováním osobních údajů.